Akcesoria ROCCAT

  akcesoria
  klawiatura mechaniczna roccat

  Niemiecki producent akcesoriów dla graczy ROCCAT od ponad 10 lat słynie z tworzenia najwyższej jakości myszek, słuchawek i klawiatur dla entuzjastów elektronicznej rozrywki. Areny wirtualnych potyczek są pełne graczy korzystających z dorobku firmy z Hamburga, jednak poza flagowymi produktami w ofercie znajdziemy także nieco mniej popularne, ale równie istotne akcesoria dla komfortu gracza. Akcesoria stworzone przez ROCCAT cieszą się niezwykłą popularnością wśród graczy i są często wybieranymi przez nich produktami.

  Najpopularniejsze akcesoria oferowane przez ROCCAT

  Każdy entuzjasta gier e-sportowych zmagał się z problemem kabli od myszki i klawiatury, które zawsze wchodzą w drogę w najmniej odpowiednim momencie. Większość radzi sobie korzystając z własnoręcznie stworzonych pałąków i ciężarków, jednak dla największych entuzjastów powstał uchwyt Apuri, który można wyregulować do własnych potrzeb i na zawsze zapomnieć o problemie plączących się kabli.

  ROCCAT stworzył także uniwersalny stojak na słuchawki, który pasuje nie tylko do jego własnych słuchawek, ale także do urządzeń innych firm. Mimo pozornie prostej konstrukcji, jest to jedno z ulubionych akcesoriów każdego szanującego się gracza. Drogie słuchawki każdemu spadły z biurka choć raz, dlatego nauczeni doświadczeniem e-sportowcy wolą znaleźć bezpieczne miejsce dla swoich drogocennych nauszników.

  W parze z podkładkami ROCCAT sprzedawany jest opcjonalna podkładka żelowa pod nadgarstek, która zapobiega zmęczeniu i zwiększa komfort grania oraz codziennego używania myszki. Wielu użytkowników doświadcza bolesności w trakcie długotrwałych sesji, które ten niewielki kawałek miękkiego materiału pozwala całkowicie zniwelować.

  Ostatnim ciekawym akcesorium jest zewnętrzna karta dźwiękowa na USB Juke, która mimo niewielkiego rozmiaru posiada ogromne możliwości. Wbudowany przetwornik cyfrowo analogowy ze wzmacniaczem dalece przewyższa układy wbudowane w płyty główne komputerów, dzięki czemu pozwala z łatwością wysterować nawet najbardziej wymagające słuchawki i zapewnić odpowiedni poziom głośności. Dedykowane oprogramowanie umożliwia precyzyjną korekcję całego pasma przenoszenia częstotliwości i precyzyjne umiejscowienie głośników wielokanałowych.