Sportowe stylizacje

  akcesoria
  zegarki sportowe

  W uprawianiu sportu pomagają nam coraz to nowsze wynalazki technologiczne. W dzisiejszych czasach prowadzenie sportowego trybu życia i kontrolowanie swoich osiągów jest dziecinnie proste. Zjawisko bycia „amatorskim sportowcem” spowodowało wytworzenie się także nowej mody, która zakłada ubieranie się w sposób luźny i adekwatny do prowadzonego trybu życia.

  Przede wszystkim wygoda

  Sportowy styl ubioru nie kojarzy się już z kimś biednym, niedbającym o siebie czy brzydko pachnącym. W ofercie sklepów z odzieżą znajdziemy całe kolekcje ubrań, zaprojektowanych właśnie w luźny, sportowy sposób. Długie bluzy, ortalionowe kurtki i dresy powracają do mody i przestają być synonimem kiczu. Moda związana z dobieranie m takich ubrań wiąże się także z dobieraniem odpowiednich elementów garderoby i akcesoriów. Mile widziane są czapki z daszkiem, zegarki sportowe i długie skarpetki. Moda po raz kolejny weryfikuje rzeczywistość. Z pozoru coś, co nie miało szansy zaistnieć na salonach, dziś jest rozchwytywanym stylem, coraz częściej widzianym na ulicy.

  zegarki sportoweCo z akcesoriami?

  Ważnym elementem luźnego ubioru są zegarki sportowe. Dopełniają one luźny ubiór i wzmacniają styl. Bez tej części ubioru całość wyglądałaby zdecydowanie mniej okazale i odnosiłoby się wrażenie „że czegoś brakuje”. A brakuje właśnie jakiegoś dodatkowego elementu, takiego jak dobry zegarek sportowy czy bransoleta na rękę. Nie musi być to przedmiot z najwyższej półki. Warto, aby po prostu był i pasował kolorystycznie i fasonem do dobranej stylizacji. Dla osób, które zegarki sportowe nie pasują do koncepcji ubioru, przewidziane są inne akcesoria, które jednak będą zdecydowanie mniej szykowne i efektowne.

  Subkultura hip hop

  Luźny, sportowy ubiór nie jest tożsamy z luźnym ubiorem. Dziś ubrania dresowe poszły o półkę wyżej i dobrze dobierane i noszone mogą stać się świetną stylizacją. Warto jednak pamiętać, że nie będą one pasować do każdego. To wciąż wybór dla młodych osób, które nie boją się eksperymentować z modą.