Dlaczego warto jest mieć xiaomi mi band 2?

  Bieganie jest zdecydowanie najprostszym sportem na świecie. Aby zacząć biegać wystarczy tylko odrobina chęci, buty i kawałek przestrzeni do trenowania. Nie znaczy to jednak, że nie da się w żaden sposób poprawić swoich treningów i osiągnąć więcej w tym samym czasie. A takie właśnie rzeczy umożliwia zdobywający coraz większą popularność smartband xiaomi mi band 2.

  Czym jest to urządzenie?

   

  Xiaomi mi band 2 to niewielkich rozmiarów opaska na rękę, którą nosi się zupełnie jak zwykły zegarek. Różnica tkwi jednak w tym, że zamiast tarczy ze wskazówkami znajduje się na niej niewielkich rozmiarów wyświetlacz OLED, który oprócz aktualnego czasu, posiada szereg dodatkowych funkcji, które adresowane są bezpośrednio do osób aktywnie uprawiających sporty zewnętrzne.

  I tak znaleźć tu można na przykład pulsometr, który pozwoli na określenie i stałe monitorowanie posiadanego tętna, co jest bardzo ważne dla osób pokonujących większe dystanse i planujących całą trasę pod kątem energetycznym.

  Jednak to nie wszystko, ponieważ xiaomi mi band 2 wyposażony jest dodatkowo w krokomierz, miernik odległości, miernik spalonych kalorii, monitor snu, a także dzięki kompatybilności ze smartfonami, umożliwia prowadzenie dziennika treningowego i przesyłanie, a także zapisywanie wszystkich gromadzony podczas treningu danych w oddzielnej aplikacji.

  Czym się wyróżnia?

   

  To jednak nie te funkcje powodują, że można ten konkretny smartband polecić, ponieważ funkcje te są standardem wśród tego typu urządzeń.

  Xiaomi mi band 2 (https://www.sferis.pl/opaska-sportowe-xiaomi-miband-2-p529534) wyróżnia się przede wszystkim bardzo atrakcyjną ceną, ponieważ standardowa kwota jaką trzeba zapłacić za taki sprzęt wynosi około 200-300 złotych. Natomiast xiaomi można kupić już za około 100 zł. I to nie wersje używaną, bądź z defektami, a całkowicie nowe i w pełni sprawne urządzenie.

  Dodatkowo należy nadmienić, że model ten posiada bardzo wydajną baterię, która potrafi utrzymywać urządzenie w stanie działania nawet przez 20 dni, a także pełną wodoodporność, dzięki czemu można bez przeszkód korzystać z niego podczas każdej pogody.