Czy warto kupić Samsung UE65RU7172?

RTV

We współczesnych czasach, w dobie wciąż rozwijającej się elektroniki trudno wyobrazić sobie życie bez telewizora. Wybór tego sprzętu na rynku jest ogromny. Wśród wielu oferowanych modeli dużą popularnością wśród klientów ceniących sobie komfort, wygodę oraz innowacyjne rozwiązania cieszy się telewizor Samsung UE65RU7172.

Procesor UHD – doskonała jakość obrazu

Użycie w procesie produkcji w pełni nowoczesnych technologii pozwoliło na osiągnięcie w tym niezawodnym sprzęcie bardzo wysokiej jakości obrazu, która to potrafi poruszyć do głębi każdego użytkownika. A jest możliwe dzięki użyciu inteligentnego procesora. W pełni nowoczesny, chip będący sercem telewizorów Samsung UHD potrafi doskonale zarządzać kolorem oraz optymalizować wysoki współczynnik kontrastu.

Nowoczesna technologia – High-Dynamic Range w znacznym stopniu zwiększa zakres świetlny tego telewizora, dzięki czemu każdy użytkownik widzi ogromne spektrum kolorów oraz szczegółów, nawet wówczas gdy poszczególne sceny w filmach odgrywają się w ciemnościach.

Istotne parametry telewizora

Telewizor Samsung model UE65RU7172 to niezwykle funkcjonalny oraz świetnie prezentujący się telewizor posiadający bardzo szerokie zastosowanie. Została w nim użyta nowoczesna technologia LED, a przekątna ekranu wynosi 65 cali. Ponadto model ten oferuje rozdzielczość obrazu na poziomie 3840 x 2160 px. W przypadku tego sprzętu firma zadbała także o to, aby był on w pełni energooszczędny. Ponadto w odbiorniku tym jest dostępny moduł Wi-Fi, który to przenosi każdego użytkownika w nowy wymiar multimedialnej rozrywki.

Niesamowite barwy i smukła sylwetka

Sprzęt ten posiada smukłą sylwetkę, zatem świetnie się prezentuje w każdym nowocześnie urządzonym salonie, niezależnie od tego czy został postawiony na szafce RTV czy też wisi na ścianie. Decydując się na jego zakup każda osoba może pozwolić sobie na oglądanie ulubionych filmów czy programów telewizyjnych w naturalnych barwach, z tak wyraźnymi szczegółami, jak w rzeczywistości. Zakup tego telewizora sprawia dużo radości i zazwyczaj służy on niezawodnie przez długie lata.